Замовив підставку під ігровий ноут. Боявся що не витримає, бо на фото був мак, а мій важе 3кг. Але ні, нуже міцна та реально може витирмати 12 кг, як і написано. Дуже довольний, рекомендую.
дякую за добре зроблену роботу!
пока працює))
сгорел на 2й день (